Kaç aylık hamileyim ?

 • 14 Ocak 2015
 • 50.319 hit
Kaç aylık hamileyim ?

Gebelik haftası hesaplama

 

Gebelik döneminde anne adaylarının en çok sorduğu sorulardan biride kaç aylık hamileyim, ne zaman doğum yaparım.Aşağıdaki otomatik hesaplayıcıyı kullanarak hesaplayabilirsiniz.

kaç aylık hamileyim otomatik hesaplama,kaç aylık hamileyim otomatik hesapla,kaç aylık hamileyim ben şimdi,kaç aylık hamileyim bilmiyorum,kaç aylık hamileyim nasıl hesaplanır,kaç aylık hamileyim kadınlar kulübü,kaç aylık hamileyim video,kaç aylık hamileyim testi,

GEBELİK HAFTASI HESAPLAMA
MOBİL GİRİŞLERDE HESAPLAYICININ YÜKLENMESİ İÇİN 5 SANİYE BEKLEYİN

Dikkat: Doğru hesaplama için bilgisayarınızın tarih ayarının doğru olduğundan emin olun.

En son adetinizin başladığı tarihi girin (bittiği tarihi değil) :

Burada hesapladığınız gebelik ve doğum haftası adetinize göre hesaplanmaktadır bu nedenle yanıltıcı olabilir. Kesin öğrenmek için doktorunuzun ultrason ölçümü ile karşılaştırması gerekir.

Hesaplama Sonuçları

Sonuçlarınız burada yer alacak.

Bu doğum tarihi yaklaşık tarihtir. Doğumların çoğunluğu bu tarih ile 15 gün öncesi arasında olur.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. nazile dedi ki:

  Merhaba.ben en son 17.12.2014 adet gordum.ve bu ay adet gecikmesi yasadim.belimde fazla agri var.karnim coox ariyor.sanki adet olucakmis gibi. Ve gebelik testi yapdim kac kere.2 ci cizgi silik cikti 3 defe .dun de yaptim ama 1 cizgi cikti..sabah yine yaptim silik cizgi cikti ama gozle cok zor gorulecek gibi.acaba hamilemiyim?

  1. Neval Sarı dedi ki:

   İdrarda gebelik testinde silik çizgi çıktığında test geçersizdir.Kanda gebelik testi yaptırın.Umarım olumlu haberler verirsiniz.

 2. hatice dedi ki:

  Nazile hanım bende sizin durumunuzdandim ayni şeyler oldu kaç kez test yaptım 2 inci çizgi silik çıktı sonra kan testi yaptım hamile çıktım ve şimdiyse tam 8 aylık hamileyim… Darısı başına

 3. ayla dedi ki:

  deneme

BİR YORUM YAZ