38. Hafta Gebelik

38 hafta gebelik uzman tv,38.hafta gebelik kadınlar kulübü,38 hafta gebelik bebek kilosu,38 hafta gebelik ultrason,38.hafta gebelik ultrason görüntüleri,38. hafta gebelikte cinsel ilişki,38.hafta gebelik bebeğin kilosu

  • 14 Eylül 2014
  • 15.704 hit

38. Hafta Gebelik

38. Hafta da doğum

38. Hafta da doğum

Hamileliğin Otuzsekizinci Haftası

38. Hafta Gebelik,38 hafta gebelik uzman tv,38.hafta gebelik kadınlar kulübü,38 hafta gebelik bebek kilosu,38 hafta gebelik ultrason,38.hafta gebelik ultrason görüntüleri,38. hafta gebelikte cinsel ilişki,38.hafta gebelik bebeğin kilosu

38. Hafta Gebelikte Anne:

Bacaklarınızın altında ve vajinanızda elektriklenme hissetmeye başlayabilirsiniz. Bunların sebebi bebeğin alt karnınızdaki sinir hücrelerine vurmasıdır.

Çocuklarda sizin gibi doğuma dahil olma konusunda cesaretlendirilmiş olmalılardır ve rahat hissetmelidirler. Onlar içinde özel kuslar bulunmaktadır yada onları kendiniz doğum için hazırlayabilirsiniz. Onların görebilecekleri şeyler için ve sizin nasıl davranacağınıza ve nasıl görüneceğinize hazırlıklı olmaları çok önemlidir. Ayrıca genellikle siz doğum sırasındayken eve gelecek destek amaçlı kişiler bulabilirsiniz. Böylece onlarda siz doğumdayken gelebilirler ve sizde çocuklarınız için endişelenmezsiniz.

-

38. Hafta Gebeliktr Bebek:

Bebeğiniz bu noktada günde yaklaşık 28gram alabilir. Ancak sizin kilo alımınız ya yavaşlamıştır ya da durmuştur. Dayanın. Eğer bebeğiniz için bir mektup yazmadıysanız bunu yapmanın tam sırası.

38. Hafta Gebelikte Baba:

Doğumda kocaların hastaneye gitmesini ısrarla istiyorum. Bu şimdiye kadarki mümkün olabilecek en şaşırtıcı deneyimlerden biridir. Sadece izlemek ve kendinizi rahat hissettiğiniz müddetçe buna dahil olmak zorunda olacaksınız. Bazı erkekler bu sırada eşlerinin elini tutarak ya da gözlerinin içine odaklanarak buna dahil olurlar. Eğer doğum operasyonu sırasında daha fazla aktif rol almak isterseniz bunlara şunlar dahil edilebilir. Solunum verme, masaj, sıcak ve soğuk paketler koyma, kordon bağını kesme, bebeğin taşınmasına yardımcı olma gibi görevleri üstlenebilirsiniz. Bunların hepsi güzel şeylerdir fakat zamanında doktorunuz ile konuşmalısınız. Böylecede onlar sizin isteklerinizi bileceklerdir.

38. Hafta Gebelikte İkiz İpuçları:

Bazı doktorlar bu noktada birden çok çocuk sahibi olacak anneyi rutin olarak indüksiyon etmek isteyebilir. Doktorunuzla indüksiyonun artıları ve eksileri ile ilgili konuştuğunuzdan emin olun.

 

38 hafta gebelik uzman tv,38.hafta gebelik kadınlar kulübü,38 hafta gebelik bebek kilosu,38 hafta gebelik ultrason,38.hafta gebelik ultrason görüntüleri,38. hafta gebelikte cinsel ilişki,38.hafta gebelik bebeğin kilosu

1 haftalık gebelik

2 haftalık gebelik

3 haftalık gebelik

4 haftalık gebelik

5 haftalık gebelik

6 haftalık gebelik

7 haftalık gebelik

8 haftalık gebelik

9 haftalık gebelik

10 haftalık gebelik

11 haftalık gebelik

12 haftalık gebelik

13 haftalık gebelik

14 haftalık gebelik

15 haftalık gebelik

16 haftalık gebelik

17 haftalık gebelik

18 haftalık gebelik

19 haftalık gebelik

20 haftalık gebelik

21 haftalık gebelik

22 haftalık gebelik

23 haftalık gebelik

24 haftalık gebelik

25 haftalık gebelik

26 haftalık gebelik

27 haftalık gebelik

28 haftalık gebelik

29 haftalık gebelik

30 haftalık gebelik

31 haftalık gebelik

32 haftalık gebelik

33 haftalık gebelik

34 haftalık gebelik

35 haftalık gebelik

36 haftalık gebelik

37 haftalık gebelik

38 haftalık gebelik

39 haftalık gebelik

40 haftalık gebelik

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ